Tanrıkulu Group

Geleceği şekillendiriyoruz

Tanrıkulu Group

Doğayı yeniden canlandırıyoruz

Tanrıkulu Group

Sürdürülebilir kaynaklar, mutlu hayatlar

tanrıkulu grup

Biz Kimiz

Hakkımızda

Tanrıkulu Şirketler Grubu; 1989 yılında İstanbul’da kâğıt, cam ve metal geri dönüşüm faaliyetleri ile başladığı ticari hayatına 2006 yılından itibaren Kocaeli –İzmit ve Sakarya’da kurulan plastik geri dönüşüm tesisleri ile devam ettirmiş ve 2014 yılında Kocaeli Çayırova’da kurulan pet levha işleme tesisi ile ülkemizin önde gelen geri dönüşüm şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Halen devam eden Pet Flek ve Pet Levha yatırımları ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda seçkin bir yere sahip olan Tanrıkulu Şirketler Grubu ülkemize sağladığı ekonomik katkı ile maddi, manevi, kültürel ve doğal çevremizin korunarak gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde bırakılmasını gaye edinmiştir.

Devamını Oku

Faaliyet Alanları

Neler Yaparız

Plastik

Ham petrol, gaz ve kömürden üretilen plastik doğada çürümez, paslanmaz, çözünmez yada bozumaz. Suyun ve toprağın kirlenmesinde önemli rol oynayan plastik atıkların geri dönüşüm ile tekrar hayata kazandırılması, hayatın kazanılması geleceğimiz için önemli rol oynuyor.

Geri Dönüşüm

Sınırlı kaynaklarla hayatımıza zenginlik katan malzeme ve yakıtları tekrar değerlendirmek ve sürdürülebilirliğini sağlamak doğal kaynakların korunmasına ve enerji tassarufuna kapı açacaktır. Atık miktarını azaltarak gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakalım.

Ambalaj

Güvenlik, ürünlerin gönderiminde önemli bir nokta. Taşıma ve saklama kalitesinin çıtasını artırrarak kalite ve uygun fiyatı elimizden gelenin de ötesinde bir performansla size getiriyoruz. Bunlarla beraber ambalaj ürünlerimizin de geri dönüşüme katılmasına özen gösteriyoruz.

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa, lütfen bize ulaşın.

Sanayi Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No: 58
İzmit / KOCAELİ

 • Telefon
  +90 (262) 335 12 88
 • Eposta
  pazarlama@tanrikulu.com.tr
 • Faks
  +90 (262) 335 14 31
 • Çalışma Saatleri
  09.00 - 18.00
Teşekkür ederiz.
E-posta gönderilirken hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.